سرخط خبرها
خانه / اقتصادی / افزایش میزان جابه‌جایی هوایی نسبت به سال قبل – دنیای فناوری اطلاعات

افزایش میزان جابه‌جایی هوایی نسبت به سال قبل – دنیای فناوری اطلاعات

خبرگزاری ایلنا: شرکت‌های هواپیمایی نسبت به سیاست‌های سازمان به خصوص اهدافی که پس از آزادسازی نرخ بلیت هواپیما دنبال شده است، به خوبی آگاهی دارند که لازم است نسبت به مدیریت فروش خود و حرکت و حذف تدریجی پروازهای چارتری اقدام‌های لازم را انجام دهند
وی افزود: با نگاه جامع به فعالیت‌های انجام شده و اینکه یکی از اولویت‌های مهم سازمان دور کردن پروازها از مخاطرات و تضمین بی‌خطری در چند روزی که با وضعیت بد جوی مواجه بودیم، بوده است و با جدیت هم دنبال شده است، نوع نگاه و قضاوت‌ها نسبت به تلاش بخش هوایی منصفانه‌تر خواهد شد.

علی عابدزاده در جلسه هماهنگی پروازهای نوروزی که با حضور معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، مشاور وزیر راه و شهرسازی، معاونان و مدیران کل سازمان هواپیمایی کشوری،  مقام‌های قضایی، امنیتی و انتظامی، شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی، مدیران عامل شرکت‌های هواپیمایی و نمایندگان سازمان حمایت برگزار شد، اظهارداشت: با مسئولیت‌پذیری بیشتر تمامی بخش‌های دخیل در سرویس دهی به مردم در حوزه حمل و نقل هوایی امکان پیشرفت سریع‌تر و تضمین حرکت به سمت توسعه و تعالی در جهت برآوردن انتظارات مردم میسر است.

خبرگزاری ایلنا: شرکت‌های هواپیمایی نسبت به سیاست‌های سازمان به خصوص اهدافی که پس از آزادسازی نرخ بلیت هواپیما دنبال شده است، به خوبی آگاهی دارند که لازم است نسبت به مدیریت فروش خود و حرکت و حذف تدریجی پروازهای چارتری اقدام‌های لازم را انجام دهند.
وی در خصوص ضرورت پاسخگویی شفاف به مسافران و انتظارات شرکت‌های هواپیمایی گفت: در این خصوص دستورالعمل حقوق مسافر نیز تکلیف شرکت‌های هواپیمایی را مشخص کرده است و یقینا پایبندی به شرایط مندرج در دستورالعمل بسیاری از شکایات کاهش خواهد یافت.

مرتضی دهقان معاون هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی کشوری، نیز در پاسخ به برخی پرسش‌های مطرح‌شده در خصوص منابع فرودگاهی و حقوق مسافران گفت: عدم تناسب زیرساخت‌ها  در بعضی از فرودگاه‌ها، ترافیک با تقاضای پروازی و الزام به استفاده از ظرفیت موجود می‌تواند باعث بروز نارسایی‌ها شود و تلاش ما در سازمان هواپیمایی کشوری پاسخ به مطالبات با همین ظرفیت‌هاست.

در ادامه نشست، حضار نقطه‌نظرات خود را در راستای هرچه بهینه‌تر شدن سرویس‌دهی، دفاع از حقوق مسافران و همچنین نقش واحدهای مختلف در جهت توسعه صنعت را بیان کردند.

در این جلسه راهکارهای تسهیل در چگونگی خدمات‌رسانی به مسافران به خصوص ایام نوروز و چگونگی برخورد با متخلفان احتمالی در این ایام مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری با بیان اینکه میزان جابه‌جایی‌ها در ۱۰ ماه گذشته نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۹ درصد افزایش یافته است، افزود: شرکت‌های هواپیمایی نسبت به سیاست‌های سازمان به خصوص اهدافی که پس از آزادسازی نرخ بلیت هواپیما دنبال شده است به خوبی آگاهی دارند که لازم است نسبت به مدیریت فروش خود و حرکت و حذف تدریجی پروازهای چارتری اقدام‌های لازم را انجام دهند.

درباره ی back120

همچنین ببینید

ثبت ۱۵ میلیون بازدید نوروزی از اماکن متبرکه – دنیای فناوری اطلاعات

خبرگزاری فارس: حجت الاسلام و المسلمین سید محمد کاظم موسوی متقی مدیرکل فرهنگی سازمان اوقاف …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *